Fotobudka na wynajem - Mt Events

Wynajem fotobudek na wesela, wieczory panieńskie i inne eventy


Marzy Ci się fotobudka na Twojej imprezie. Mieszkasz w Poznaniu albo okolicy? Skontaktuj się z nami. 

 

Fotobudka… z historią?

Wydawać się może, że fotobudka to całkiem współczesny wynalazek, szczególnie gdy uwagę naszą zwróci budowa współczesnych urządzeń – jednakże nic bardziej mylnego. Pierwsza fotobudka powstała już na początku ubiegłego stulecia, a na nowojorskim Broadwayu ustawiały się do niej tysiące chętnych. Owo studio fotograficzne stało się znane jako najlepsze miejsce w całym Nowym Jorku, gdzie wydać można było ćwierć dolara. Dziś bez fotobudek nie sposób wyobrazić sobie uroczystości takich jak wesela, imprezy urodzinowe, eventy firmowe, a nawet studniówki. Nie dość, że gwarantują świetną zabawę, a przy okazji, mimo swej długiej historii, wciąż stanowią niecodzienną atrakcję, to same zdjęcia z pewnością pozostaną pamiątką na długie lata. Dlatego i my postanowiliśmy wynajmować fotobudki w Poznaniu i okolicy. Chcesz skorzystać?

 

Jak to działa?

Obsługa fotobudki jest dziecinnie prosta – wchodzimy, siadamy, uruchamiamy, stroimy najlepsze miny, na jakie tylko na stać, po chwili zaś możemy się już cieszyć wydrukiem czterech różnych zdjęć na papierowym pasku (wciąż jest to najpopularniejsza forma). Bardzo często zapewnione zostają także różnego rodzaju gadżety – okulary, maski, peruki i inne tego typu. Wszak ma to być przede wszystkim świetna zabawa, nie zaś okazja do wykonania zdjęcia paszportowego. Fotobudki, które mamy w Poznaniu posiadają w większości mini laboratorium fotograficzne, nie korzystają zaś z klasycznej chemii, dzięki temu zdjęcia otrzymać można w kilka chwil.

 

Fotograficzna ewolucja

Podobnie jak technologia robienia czy wywoływania zdjęć, zmieniały się też rozwiązania wykorzystywane w samych fotobudkach – od jakości czy koloru samych wydruków aż do sposobu ich udostępniania. W związku z nieustannym rozwojem, a przez to komputeryzacją wszelkich form życia, analogowe fotobudki, z klasyczną zasłonką, odeszły dziś do lamusa – stanowią atrakcje jedynie dla wielbicieli klimatów vintage. Współcześnie możliwe jest za to, między innymi, przesyłanie zdjęć bezpośrednio na smartfony robiących zdjęcia, a nawet skoordynowanie ich z portalami społecznościowymi. 

 

Urodzinowa niespodzianka

Okazji do wykorzystania fotobudki jest dziś bez liku – jedną z nich z pewnością są urodziny. Modę na wykorzystanie fotobudek podczas urodzin widać bardzo w Poznaniu. Nic dziwnego, to bardzo dobry sposób na urozmaicenie zabawy. O fotobudkach myślą zarówno jubilaci organizujący swoje przyjęcia, jak i goście, szczególnie w chwilach, gdy całe wydarzenie ma być jednym z prezentów. Tego typu wykorzystanie fotokabin rozpoczęło się, rzecz jasna, w Stanach Zjednoczonych, szybko jednak przywędrowało do Europy, w tym również do Polski. Wspomniane już klasyczne budki, z zasłonką i miejscem do siedzenia, wciąż funkcjonują (nawet jeśli technologia wcale klasyczna nie jest) – wybór jest jednak dużo większy.W przypadku urodzin wyjątkowo cenna będzie możliwość personalizacji zdjęć, między innymi przez dodanie logo czy daty.

 

Weselny klimat

Dzień ślubu i wesela to niezmiennie jedna z najważniejszych dat w życiu wielu – niczym dziwnym nie jest więc chęć dopięcia wszelkich spraw na ostatni guzik, a przez to zadowolenia weselnych gości. Fotobudka na wesele w Poznaniu? Pomysł ten z pewnością sprawdzi się świetnie. Niewątpliwie pomoże również w odwiecznym problemie „zintegrowania” starszego i młodszego pokolenia – każdy, kto choć raz był na weselu, wie, że bardzo często jest to kwestia problematyczna. Wydruki z fotobudki będą także stanowiły świetne uzupełnienie pracy weselnego fotografa – przede wszystkim ze względu na swój niepowtarzalny klimat. Jeśli chodzi zaś o kwestie dopasowania samej kabiny do wystroju sali weselnej i całości misternych dodatków – możliwość doboru różnego rodzaju budek, w różnych stylach (zdarzają się nawet formy lustra weneckiego!) będzie wyjątkowo pomocna.

 

Dla kogo

Odpowiedź jest prosta- fotobudki to doskonała zabawa dla każdego. Zarówno dla młodszych jak i starszych. Nie tylko przy okazji wesel, wieczorów panieńskich czy jubileuszy. Fotobudki sprawdzają się dobrze na każdym evencie (nie tylko w Poznaniu). Fotobudka to coś więcej niż maszyna, która drukuje zdjęcia na papierze fotograficznym. Fotobudka to gwarant dobrej zabawy. Jeśli mieszkasz w Poznaniu zadzwoń i zamów u nas fotobudkę.

 

 

Strona główna Usługi i Atrakcje Kontakt z Nami

Matsolution Mateusz Łuckiewicz - ul. Północna 12, 62-030 Luboń, woj. wielkopolskie | NIP: 7773046924 | tel: 791 043 108 | e-mail: info@mtevents.pl

Mt Events Poznań Realizacja: Devilart