O nas - Mt Events

O nas

Działamy w Polsce już od kilku lat i zajmujemy się organizacją różnego rodzaju wydarzeń, zarówno służbowych, jak i prywatnych. Jako doświadczona agencja eventowa z Poznania oferujemy:

  • Imprezy firmowe
  • Eventy plenerowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Spotkania biznesowe
  • Gale
  • Eventy firmowe
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie
  • Transport
  • Catering

Nasza agencja eventowa zapewnia transport na wszystkie wyżej wymienione wydarzenia. Transport jest realizowany nowoczesnym samochodem oraz przez profesjonalnego szofera.

Dla okoliczności prywatnych nasza oferta to między innymi pokazy barmańskie oraz usługi DJ-a. Poza tym istnieje możliwość organizacji wydarzeń plenerowych przy grillu i ognisku. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów planujących wieczory panieńskie czy też kawalerskie cieszą się fotobudki, pokazy pirotechniczne, a także karaoke. Na imprezy firmowe polecamy w szczególności stoiska targowe i materiały promocyjne, a różnego rodzaju gale mogą być prowadzone przez profesjonalnych konferansjerów.

Imprezy plenerowe, spotkania biznesowe, gale oraz inne wydarzenia

Szczególnie z myślą o uroczystościach, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, a także wyjazdy integracyjne nasza agencja proponuje usługi zawodowego barmana przeprowadzającego efektowne pokazy. Na różnego rodzaju galach, spotkaniach biznesowych oraz imprezach firmowych nieocenioną pomocą mogą okazać się hostessy serwujące wcześniej przygotowany catering. Oferujemy nie tylko imprezy wewnątrz budynku, ale także różnego rodzaju eventy plenerowe, jak na przykład paintball i inne zabawy.

Catering, wyjazdy integracyjne oraz wieczory kawalerskie i panieńskie

Nasza agencja jest przygotowana, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego proponujemy catering stworzony z wyśmienitych potraw. Catering to coś, czego nie może zabraknąć na żadnej gali, spotkaniu biznesowym, wyjeździe integracyjnym czy wieczorze panieńskim i kawalerskim. Podczas takich wydarzeń dobra zabawa to podstawa, dlatego oferta naszej agencji została w ostatnim czasie wzbogacona o survival, a także skoki spadochronowe. Spotkania biznesowe oraz wyjazdy integracyjne to również doskonała okazja do przeprowadzenia stand-upów w plenerze. Na każde z wymienionych wydarzeń nasza firma oferuje transport nie tylko osób, ale także niezbędnego sprzętu. Transport jest przeprowadzany w granicach Poznania oraz poza jego obszarem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Matsolution Mateusz Łuckiewicz danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Matsolution Mateusz Łuckiewicz z siedzibą w Luboniu, ul. Północna 12, 62-030 Luboń. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Strona główna Usługi i Atrakcje Kontakt z Nami

Matsolution Mateusz Łuckiewicz - ul. Północna 12, 62-030 Luboń, woj. wielkopolskie | NIP: 7773046924 | tel: 791 043 108 | e-mail: info@mtevents.pl

Mt Events Poznań Realizacja: Devilart