Fotograf - agencja eventowa - Mt Events

Fotograf na wesele, imprezy okolicznościowe i spotkania

 

Już od kilku lat zajmujemy się organizacją różnego rodzaju wydarzeń prywatnych oraz służbowych. W ostatnim czasie nasza agencja eventowa uzupełniła swoją ofertę o kolejną usługę. Proponowana przez nas fotografia okolicznościowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wspomnienia zatrzymane na zdjęciach są najlepszą pamiątką. Dotychczas przeprowadzone realizacje pozwalają nam zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług, profesjonalizm, a także zorientowanie na klienta, natomiast nowoczesny sprzęt i wyszkoleni pracownicy gwarantują doskonałej jakości ujęcia.

Najlepsi fotografowie z Poznania znajdujący się w naszej agencji potrafią uchwycić na zdjęciu nawet najmniejszy szczegół, co po późniejszej obróbce cyfrowej daje niepowtarzalny efekt wizualny. Oferujemy robienie zdjęć zarówno na kameralnych spotkaniach, jak i dużych uroczystościach dla wielu osób. Nasza propozycja to także organizacja eventów, jak na przykład imprez plenerowych, spotkań służbowych czy też wydarzeń okolicznościowych.
 

Strona główna Usługi i Atrakcje Kontakt z Nami

Matsolution Mateusz Łuckiewicz - ul. Północna 12, 62-030 Luboń, woj. wielkopolskie | NIP: 7773046924 | tel: 791 043 108 | e-mail: info@mtevents.pl

Mt Events Poznań Realizacja: Devilart