Catering na imprezy - organizacja eventów - Mt Events

Catering na imprezy firmowe i spotkania

 

Jednym z podstawowych elementów na wydarzeniach, takich jak imprezy firmowe, bale czy spotkania integracyjne jest catering. Nasza agencja eventowa jest przygotowana by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy nie tylko przygotowanie dań, ale także ich podanie oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Catering sprawdza się zarówno na małych, kameralnych spotkaniach, jak też na bardzo dużych imprezach, a poza nasyceniem gości jest również okazją do nawiązania wspólnej rozmowy, dzięki czemu integracja z innymi uczestnikami przebiega jeszcze lepiej.

Nasza poznańska agencja dostarcza posiłki na eventy firmowe, spotkania biznesowe, a także przyjęcia plenerowe, podczas których doskonale sprawdzi się grill oraz wieczór przy ognisku. Ponadto bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się pokazy barmańskie, a w ostatnim czasie nasza oferta została wzbogacona o usługi baristy. Dostarczamy posiłki zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania towarzyskie.

Strona główna Usługi i Atrakcje Kontakt z Nami

Matsolution Mateusz Łuckiewicz - ul. Północna 12, 62-030 Luboń, woj. wielkopolskie | NIP: 7773046924 | tel: 791 043 108 | e-mail: info@mtevents.pl

Mt Events Poznań Realizacja: Devilart